KONST / Litografier / Färglitografi 7821266
*
nr 782 1266
Färglitografi
Jäverbrandt, motivets mått: 33x43
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 oktober 2012
kl 18:02:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 22:16:30
1
100 kr
8/10 16:54:28
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jäverbrandt litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16
*
Färglitografi
nr 782 1266
Färglitografi
Jäverbrandt, motivets mått: 33x43
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 22:16:30 | 1 | 100 kr |
8/10 16:54:28 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jäverbrandt litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16